JUNIOR

Джуніор.., саме з нього починалася історія компанії POTOTSKIY AUDIO...

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Heading photo

JUNIOR

Я часто подорожую автомобілем, і часто ці подорожі на досить великі відстані. Мені подобається свобода, яку дарує далека подорож на автомобілі!Зупинки та ночівлі у таких поїздках практично завжди незаплановані. Можу зупинитися в горах, у придорожньому готелі, у новому місті та в новій країні.Якось у мене народилася ідея створити щось, що завжди буде зі мною і даруватиме приємні емоції!Що хочеться мати із собою завжди? Вдома, у подорожах, на пікніках та вечірках із друзями... Музику! Улюблену музику у чудовому звучанні.Щоб була можливість слухати її завжди та скрізь! Не прив'язуючись до мережі 220 на тривалий час.Навушники? Не те! Акустика автомобіля? Не те! Портативний магнітофон? Знову не те!Фердинанд Порше колись сказав: - Все почалося з того, що я озирнувся на всі боки і, не побачивши автомобіля своєї мрії, вирішив сконструювати його сам...Щось подібне сталося зі мною.Я почав діяти!Багато дослідів, змін у конструкції та правильний підбір компонентів.Було також важливе і принципове рішення - цей предмет повинен бути певним чином живим, з душею і своїм характером!Якоїсь миті я навіть трохи втомлювався від усього цього...Але ідея і бажання її реалізувати були значно сильнішими за тимчасову втому і тимчасові невдачі!
Настав час поділитися цим зі світом!Щоб і ви могли бачити, відчувати та чути це!

Heading photo

ФОРМА

Корпус, побудований у золотому перерізі, справжня класика поза часом.

Heading photo

НАРОДЖЕННЯ

Тільки ручна робота з максимальною увагою до всіх деталей на кожному етапі виробництва.Магія народження нового продукту – мало речей у світі можуть зрівнятися з цим хвилюючим моментом.

Heading photo

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ


● аналоговий підсилювач потужності власної розробки компанії
● фронт: коаксіальні динаміки 5,25"
● потужність системи: 2 х 40 Вт
● діапазон частот: 65 - 22000 Hz
● розміри: 500 х 310 х 300 мм (Ш х В х Г)
● способи підключення: Bluetooth v.5.0, кабель RCA/mini jack 3,5 mm
● вага: близько 8,5 кг

Heading photo

МАТЕРИАЛЫ

Натуральне дерево, шкіра найвищої якості, метал...
Все це дає зрозуміти, що ми приділяємо максимальну увагу кожній деталі, і все заради одного – новий рівень емоцій та відчуттів від прослуховування музики.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration