POTOTSKIY AUDIO

POTOTSKIY AUDIO

GLIDE

Мінімальна площа зіткнення з поверхнею дає йому відчуття легкості.Ми заклали в основу філософії цієї акустичної системи принцип ширяння в повітрі і водночас ковзання по водній гладі, плавні лінії корпусу створюють відчуття близькості та комфорту.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Heading photo

GLIDE$ 3500

Мінімальна площа зіткнення з поверхнею дає йому відчуття легкості.Ми заклали в основу філософії цієї акустичної системи принцип ширяння в повітрі і водночас ковзання по водній гладі, його плавні лінії корпусу створюють відчуття близькості та комфорту.Ви можете побачити тут те, що вам ближче - крило параглайду або корпус катамарана... І кожен з вас має рацію! А можливо ви побачите тут позаземний матеріал, що змінює свою форму залежно від оточення... І ви знову будете праві!Саме багатогранність асоціацій та варіацій закладена у цей продукт.Зір, слух, нюх, дотик - ці почуття повною мірою збуджує акустична система…

Heading photo

ФОРМА

GLIDE дужє виділяється і натомість традиційних прямокутних корпусів акустичних систем, його складна форма продиктована природою звуку і націлена те що, щоб дарувати емоції від звучання, так й зовнішнього вигляду цієї унікальної системи.

Heading photo

НАРОДЖЕННЯ

GLIDE виготовляється вручну виключно на замовлення, з максимальною увагою до кожної деталі, до кожного компонента.
Магія народження нового продукту – мало речей у світі можуть зрівнятися з цим хвилюючим моментом.

Heading photo

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


● аналоговий підсилювач потужності власної розробки компанії● фронт: два кевларові динаміки на 5", плюс шовкові твітери 1"● басовий діапазон: кевларовий низькочастотний динамік 8" із системою ЕМОС (електромеханічний зворотний зв'язок)● потужність системи: 2 x 50 Вт + сабвуфер 200 Вт● діапазон частот: 30 - 22000 Hz● розміри: 1000 х 365 х 530 мм (Ш х В х Г)● способи підключення: Bluetooth v.5.0, кабель RCA/mini jack 3,5 mm● вага: близько 25 кг

Heading photo

МАТЕРІАЛИ

Натуральне дерево, шкіра найвищої якості, метал...
Все це дає зрозуміти, що ми приділяємо максимальну увагу кожній деталі, і все заради одного – новий рівень емоцій та відчуттів від прослуховування музики.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration